Letná dovolenka s výhodami karty TATRY Card

Aj túto letnú sezónu ponúkame pre našich hostí výhodný pobyt so špeciálnymi zľavami TATRY Card!

 

Regionálna karta TATRY Card je kľúčom k Vašim novým zážitkom v Regióne Vysoké Tatry, s ktorou môžete vyskúšať rôzne aktivity, ktoré náš región ponúka.

Vybudovaný ekologický aquapark, horské strediská s ponukou športových aktivít, kultúra a história otvárajú dvere k atraktívnej možnosti strávenia nevšednej dovolenky. Zabavte sa s celou rodinou a využite lákavé ponuky člnkovania, adrenalínového zorbingu, tubingu či lezenie v lanovom parku. Požičajte si segway alebo bicykel a vyskúšajte viac i menej náročné cyklotrasy. Aj pri zlom počasí máte možnosť navštíviť zaujímavé múzeá a Tricklandiu alebo vyskúšať tenis, minigolf, golfový trenažér, bowling a iné zábavné indoor športy. Po prechádzkach a túrach nádhernou prírodou Tatranského národného parku načerpajte energiu v moderných wellness centrách a vychutnajte si kulinárske umenie v reštauráciách s miestnou aj medzinárodnou kuchyňou.

V cene TATRY Card je horské poistenie GENERALI a možnosť ekologicky a neobmedzene počas platnosti karty cestovať vo Vysokých Tatrách vlakmi ZSSK na trasách Tatranskej elektrickej železnice, Ozubnicovej železnice a na trati Poprad-Tatry – Studený Potok – Tatranská Lomnica, kde vám karta TATRY Card slúži ako cestovný lístok.

 

Viac info o programe TATRY Card nájdete TU

Infobrožúru so zľavami TATRY Card nájdete TU

 

 

Comments are closed.