ZIMA 2018 / 2019 v Priváte Svišť

Aj túto zimnú sezónu ponúkame pre našich hostí výhodné pobytové balíky so špeciálnymi cenami na skipasy a na ubytovanie.

 

 

SKI-BALÍKY – Ubytovanie so skipasom

K pobytu u nás môžete získať i skipasy do Tatranskej Lomnice, na Štrbské Pleso a Starého Smokovca za najvýhodnejšie ceny počas celej zimnej sezóny. Zľavy v Priváte Svišť ponúkame pre všetky viacdňové skipasy od decembra až do konca lyžiarskej sezóny. Skipas získate spolu s GOPASS kartou, ktorá Vám poskytne kopec ďalších výhod a zliav v lyžiarskych strediskách, aquaparkoch, reštauráciách či požičovniach.
Viac info o lyžiarskych strediskách na  www.vt.sk a www.gopass.sk

 

Pobytové skibalíky – ZIMA 2018/2019 – podľa dátumu

 

 

MOŽNOSŤ VYUŽITIA SKIPASU

Lyžovačka v Jasnej za príplatok a kúpanie v Aquaparku Tatralandia bez doplatku.

Skipasy sa dajú využiť aj na návštevu ďalších stredísk TMR. Pre návštevu lyžiarskeho strediska Jasná Nízke Tatry je potrebné zaplatiť doplatok ku skipasu Vysoké Tatry.
Pre návštevu Aquaparku Tatralandia je možné využiť skipasy Vysoké Tatry pre vstup typu TropicalPacket (celodenný vstup). Možné čerpať ho počas doby platnosti skipasu.
V jeden deň je možné využiť vstup do Tatralandie, alebo skipass v zimnom stredisku, kombinovanie dvoch vstupov počas jedného dňa nie je možné.

 

Zimná dovolenka s výhodami karty TATRY Card

 

Comments are closed.