Zimná dovolenka s výhodami karty TATRY Card

Aj túto zimnú sezónu ponúkame pre našich hostí výhodný pobyt so špeciálnymi zľavami TATRY Card!

 

Regionálna karta TATRY Card  je kľúčom k vašim novým zážitkom v Regióne Vysoké Tatry, s ktorou môžete „ochutnať“ a vyskúšať rôzne aktivity, ktoré náš región ponúka.

Horské poistenie priamo v karte,  SKI & AQUA BUS, ktorý vás dopraví priamo pod lyžiarske svahy alebo do AquaCity, či ekologické cestovanie v električke a zubačke vám doprajú dokonalé pohodlie a spríjemnia váš pobyt. Využite skvelé ponuky lyžiarskych škôl, ktoré vám poskytnú renomovaných inštruktorov  pre začiatočníkov aj pokročilých a k tomu aj zabezpečia zapožičanie výstroja a servis.  Snežné dobrodružstvá zažijete na snow tubingu alebo výuke Nordic Walkingu na snežniciach.  Zabavte sa s celou rodinou v Tricklandii, na lezeckej stene, zahrajte si bowling, golf alebo squash, tých najmenších odmeňte návštevou detského klubu MiniMe alebo Wild Park Resortu.

Región bližšie spoznáte v galérii a múzeách so zaujímavými expozíciami lyžovania, tatranskej prírody, horského nosičstva a histórie regiónu. Po lyžovačke, sánkovačke alebo turistike načerpajte energiu v moderných wellness centrách a vychutnajte si kulinárske umenie v reštauráciách s miestnou aj ale medzinárodnou kuchyňou.

 

Viac info o programe TATRY Card nájdete TU

Infobrožúru so zľavami TATRY Card nájdete TU

 

 

Comments are closed.